HITTA DITT LOKALA BAGERI

Rosenlundsgatan 28

Måndag – Fredag   7.00 – 18.00
Lördag   8.00 – 17.00
Söndag   8.00 – 17.00

rosenlundsgatan@fabrique.shop
08-39 07 37

Slussplan 5

Måndag – Fredag   7.00 – 19.00
Lördag   8.00 – 18.00
Söndag   8.00 – 18.00

slussplan@fabrique.shop
08-124 398 40

Scheelegatan 2

Måndag – Fredag   7.00 – 18.00
Lördag   8.00 – 17.00
Söndag   8.00 – 17.00

scheelegatan@fabrique.shop
08-640 00 09

Nybrogatan 6

Måndag – Fredag   7.30 – 18.00
Lördag   8.00 – 17.00
Söndag   9.00 – 17.00

nybrogatan@fabrique.shop
08-661 83 00

Odengatan 42

Måndag – Fredag   7.30 – 18.00
Lördag   8.00 – 16.00
Söndag   8.00 – 16.00

odengatan@fabrique.shop
08-612 04 45

Långholmsgatan 27

Måndag – Fredag   7.00 – 18.00
Lördag   8.00 – 16.00
Söndag   8.00 – 16.00

hornstull@fabrique.shop
08-530 291 00

Centralplan 15

Måndag – Fredag   6.00 – 20.00
Lördag   8.00 – 18.00
Söndag   8.00 – 18.00

centralstation@fabrique.shop
08-21 65 24

Götgatan 24

Måndag – Fredag   7.30 – 18.30
Lördag   9.00 – 17.00
Söndag   9.00 – 17.00

gotgatan@fabrique.shop
08-615 00 60

Sveavägen 29

Måndag – Fredag   7.00 – 19.00
Lördag   8.00 – 17.00
Söndag   8.00 – 17.00

sveavagen@fabrique.shop
08-480 014 20
08-791 73 00

Odengatan 77

Måndag – Fredag   7.30 – 18.30
Lördag   8.00 – 16.00
Söndag   8.00 – 16.00

odenplan@fabrique.shop
08-30 31 31

Odengatan 104

Måndag – Fredag   7.30 – 18.30
Lördag   8.00 – 17.00
Söndag   8.00 – 17.00

sankteriksplan@fabrique.shop
08-122 974 71

Drottninggatan 102

Måndag – Fredag   7.30 – 18.00
Lördag   8.00 – 16.00
Söndag   10.00 – 16.00

drottninggatan@fabrique.shop
08-23 23 27

Götgatan 90

Måndag – Fredag   7.30 – 19.00
Lördag   9.00 – 17.00
Söndag   9.00 – 17.00

skanstull@fabrique.shop
08-640 50 90

Fleminggatan 83

Måndag – Fredag   7.00 – 19.00
Lördag   8.00 – 17.00
Söndag   8.00 – 17.00

fleminggatan@fabrique.shop
08-650 00 44

Humlegårdsgatan 9

Måndag – Fredag   7.00 – 19.00
Lördag   8.00 – 18.00
Söndag   8.00 – 17.00

humlegardsgatan@fabrique.shop
08-660 06 68

Kungsgatan 47

Måndag – Fredag   7.30 – 18.30
Lördag   10.00 – 16.00
Söndag   10.00 – 16.00

kungsgatan@fabrique.shop
08-611 01 19

Sergelgången

Måndag – Fredag   7.30 – 20.00
Lördag   10.00 – 18.00
Söndag   11.00 – 18.00

sergel@fabrique.shop
08-14 14 09

Lilla Nygatan 12 (ingång från Schönfeldts gränd)

Måndag – Fredag 7.30 – 18.00
Lördag   9.00 – 17.00
Söndag   9.00 – 17.00

gamlastan@fabrique.shop
08-20 81 44

Vasagatan 44

Måndag – Fredag   7.00 – 18.00
Lördag   10.00 – 16.00
Söndag   stängt

vasagatan@fabrique.shop
08-791 73 00

Klarabergsgatan 60

Måndag – Fredag   7.00 – 19.00
Lördag   09.00 – 18.00
Söndag   09.00 – 18.00

klarabergsgatan@fabrique.shop
08-21 06 06

Beckholmsvägen 26

Måndag – Fredag   7.00 – 17.00
Lördag   08.00 – 17.00
Söndag   08.00 – 17.00

cafeslipen@fabrique.se

Hornsgatan 1

Måndag  – fredag 7.00 – 18.00
Lördag & söndag   8.00 – 18.00

hornsgatan@fabrique.se
072 644 24 33

Fabrique är öppet från tidig morgon till sen eftermiddag
och serverar frukost, lunch och fika.

BESTÄLL IDAG

Gör din beställning så har vi den klar imorgon. Du kan hämta den i din lokala butik eller få den levererad till din dörr.